Koduvalve turvakaamerad

Otsid kaamerat koju või kontorisse? Meie e-poest leiad sobiva!

Pakume kaameraid nii sise- kui välistingimustesse. Valikus on statsionaarsed kaamerad kui ka pööratavad mis tagavad 360 kraadise vaatevälja. Kui jälgitav objekt on liiga laugel siis leiab ka optilise zoomiga mudeleid. Kõik kaamerad on varustatud infrapunaga mis tagab nähtavuse ka pimedas. 
Kaamerate ühendamine on lihtne. Vaja on ainult seinakontakti ja WIFI võrku. Kaamerad toetavad ONVIF protokolli mille abil saate oma kaameratele ligi ka väljastpoolt. Nutitelefoni, tahvli või arvutiga. Rakendused turvakaamera juhtimiseks, hetkepildi ja salvestiste vaatamiseks on saadaval iOS ja Android seadmetele, samuti Windows arvutitele.
Kõik kaamerad on varustatud sisemise mälukaardi pesaga. Toetatud on kuni 128GB MicrodSD kaardid mis tagavad nädalate pikkuse ajaloo kui salvestada 24/7. Samuti saab lihtsalt paigaldatava monitoorimis tarkvara abil valida salvestise sihtkohaks pilveteenused – Dropbox, Google Drive või OneDrive.
Kaamera vaateväljas toimuvatest liikumistest saab tellida teavitusi kas otse nutitelefoni rakendusse või oma e-maili peale koos pildiga.